balon osvětlovací POWERMOON - LEDMOON 600

balon osvětlovací POWERMOON - LEDMOON 600
balon osvětlovací POWERMOON - LEDMOON 600
balon osvětlovací POWERMOON - LEDMOON 600
balon osvětlovací POWERMOON - LEDMOON 600
Vaše cena s DPH69 949 Kč
Vaše cena bez DPH57 809 Kč
Kód63927
PN71BAAA
Záruka24 měsíců
PopisPodrobnosti

Přenosný multifunkční osvětlovací systém ve tvaru zářícího balónu POWERMOON LEDMOON 600, který jako zdroj světla využívá LED o výkonu 650 W a  svítivosti  až 75 000 lumenů. Horní část balónu je vyrobena z nehořlavého reflexního materiálu. Spodní část ze speciálního nylonového materiálu.

Osvětlovací systémy PowerMoon jsou optimální řešení pro široký rozsah použití. Technologie PowerMoon využívá elipticky rozptýleného, výkonného, ale neoslňujícího světla. Jsou vhodně uzpůsobeny pro použití v noci a na místech, kde je vyžadováno minimální oslňující záře a vysoké intenzity osvětlení bez nechtěných stínů.

Bílý propustný textil balónového obalu rozptyluje a rovnoměrně šíří osvětlení kolem zdroje světla. Ostré stíny vzniklé použitím světlometů zmizí. Mizí také rušící obrysy světlých a tmavých míst. Balóny jsou také bezpečnější volbou při operacích spojených s řešením havarijních situacích na silnicích. Běžné reflektory vytváří světelnou stěnu, která zabraňuje rozeznávat prostory za touto stěnou. K efektivnímu využití klasických reflektorů je vyžadováno extrémně vysokých stožárů, které mohou být drahé a obtížně přenosné.

Patentovaný světelný systém PowerMoon poskytuje kompaktní balení pro snadnou a rychlou instalaci. Lehká váha ho dělá ideálním při použití v těžko dostupných lokalitách, jako jsou neproniknutelné houští, svahy kopců, mokřiny nebo v sutích po nehodách. Je ideální osvětlovací systém pro všechny pohotovostní operace a kdekoliv je potřeba rovnoměrného a intenzivního osvětlení na velkém území.

Technická data

  • Zdroj napětí: 230V
  • Proud: 2,7A při 230V
  • Výkon:  650W / 75 000lm
  • Stupeň krytí: IP54
  • Délka zdrojového kabelu: 7m
  • Váha: 12 kg
  • Dosvit: 2300 m2

Video ovětlovací POWERMOON [de] 

  • Rozbalení a sestavení
  • Oprava spodní bílé látky
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Alternativní produkty
stativ - balon LED osvětlovací 300 W v kufru
64658
Na dotaz
84 636 Kč69 947 Kč bez DPH