fixátor - imobilizér hlavy CONTOUR Spencer

fixátor - imobilizér hlavy CONTOUR Spencer
fixátor - imobilizér hlavy CONTOUR Spencer
fixátor - imobilizér hlavy CONTOUR Spencer
Vaše cena s DPH4 810 Kč
Vaše cena bez DPH3 975 Kč
Kód64092
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Exkluzivní imobilizér hlavy Spencer CONTOUR zajistí optimální fixaci hlavy poraněných pacientů. Při použití společně s páteřní deskou a pevným krčním límcem umožňuje dlouhý a jinak nepohodlný transport pacienta v kritickém stavu. Tvar fixátoru hlavy byl vytvořen profesionálními záchranáři a testován v praxi, fyziologicky podporuje mozkovnu a vyhýbá se, jak nejvíce je to možné dalšímu stlačení lebky, přičemž zesiluje fixaci páteře provedenou krčním límcem.

Imobilizér hlavy Spencer CONTOUR se skládá ze dvou jednolitých bloků vyrobených z měkkého plastického materiálu a základny s pásy, pomocí kterých se fixátor upevní na různé druhy nosítek. Oba bloky jsou připevněny k základně pomocí obzvláště odolného suchého zipu. Základnu lze uchytit na jakoukoli páteřní desku, a to buď popruhy, nebo suchým zipem. V každém bloku je otvor, kterým může záchranář pozorovat sluchové ústrojí pacienta a ověřit, zda nedochází ke ztrátě krve nebo dalších tělních tekutin, dále umožní záchranáři s ním lépe komunikovat. Nový systém formování umožňuje, že jsou bloky bez spojů a že mají dost tlustou ochrannou vrstvu, která zaručuje dlouhou životnost modelu.
Na základnu lze připevnit dva jednolité bloky, které slouží jak pro dospělé, tak pro děti, a to díky přídavnému odnímatelnému polštářku.

Materiál použitý k výrobě bloků je nepropustný a zabraňuje vstřebávání organických tekutin (krve, zvratků, hlenů), nepoškodí ho chemické látky ani rozpouštědla, lze ho snadno čistit a je kompatibilní s rentgenovým zářením.

hmotnost: 1,5 kg
certifikace: Class I Med.Device podle Dir. 93/42/CEE

Zákazníci k tomuto zboží kupují
nosítka - páteřní deska SPENCER TANGO
64090
???
13 552 Kč11 200 Kč bez DPH
popruhy fixační Rock-Straps pro desky Spencer
64091
???
2 057 Kč1 700 Kč bez DPH
fixátor - imobilizér  nohou FXA Pro Spencer
64093
??? 1 ks
2 340 Kč1 934 Kč bez DPH