hlásič - detektor pohybu hasiče Draeger Bodyguard Tally B1000 Button

hlásič - detektor pohybu hasiče Draeger Bodyguard Tally B1000 Button
hlásič - detektor pohybu hasiče Draeger Bodyguard Tally B1000 Button
hlásič - detektor pohybu hasiče Draeger Bodyguard Tally B1000 Button
hlásič - detektor pohybu hasiče Draeger Bodyguard Tally B1000 Button
6 443 Kč 5 325 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód64071PN3359131Záruka24 měsíců

Přístroj sloužící k ochraně zdraví a života osob. V případě náhlé nehybnosti nebo stavu ohrožení nositele jsou okamžitě upozorněni ostatní členové týmu. Osobní výstražný bezpečnostní systém Bodyguard® 1000 firmy Dräger vysílá pronikavé a zřetelné výstražné alarmy umožňující rychlé vyhledání postižené osoby, a to i v nejobtížnějších podmínkách. Součástí balení je i klíč.

Halvní výhody:

 • Robustní, odolné provedení
  Díky pevné a robustní konstrukci funguje přístroj Dräger Bodyguard 1000 spolehlivě i v nejnáročnějších podmínkách nasazení a v extrémním prostředí. Vodotěsný (IP 67) a odolávající teplotám od -30 °C do 60 °C.

 • Jednoduché použití, snadná údržba
  Přístroj Bodyguard 1000 firmy Dräger nevyžaduje pravidelnou údržbu, je pouze třeba čas od času podle potřeby vyměnit baterii. Podobně jako jeho "starší bratr" Bodyguard 7000 se Bodyguard 1000 vyznačuje snadnou obsluhou: tlačítka umožňují spolehlivé ovládání i v rukavicích. Po zapnutí přístroj provede automatické interní testy. Neúmyslné vypnutí přístroje během zásahu je podle druhu provozního režimu znemožněno buď zasunutím identifikačního štítku nebo nutností stisknout dvě tlačítka najednou.

 • Dobře slyšitelné akustické a vizuální alarmy
  Po 25 sekundách nehybnosti a pokud do dalších 8 sekund nedojde ke zrušení výstražného stavu, začne Bodyguard 1000 vysílat alarmové signály na pomoc rychlého vyhledání nositele v nouzi. Pohybový senzor lze podle libosti načasovat pomocí připojovacího modulu RFID a počítače. Dvě dobře viditelné podlouhlé LED mimoto dovolují lokalizaci postiženého i při snížené viditelnosti. Neustále pomalu blikající modré LED zajišťují členům týmu v akci nepřetržitou vzájemnou viditelnost.

 • Kompatibilní se všemi dýchacími přístroji s uzavřeným okruhe
  Pomocí spony, která se zmáčnutím otevře, nebo zajišťovací karabiny se přístroj Bodyguard 1000 firmy Dräger dá rychle a bezpečně připnout ke kterémukoliv přístroji SCBA a na kterémkoliv místě: na rameni, k opasku nebo zádové desce.

 • Volba provozního režimu
  Přístroj Dräger Bodyguard 1000 se dodává ve třech různých provedeních umožňujících jeho ovládání buďto tlačítky nebo identifikačním štítkem využívaným v systémech řízení přístupu.

 • Datový protokol průběhu zásahu
  Stejně jako přístroj Bodyguard 7000 disponuje i Bodyguard 1000 celým spektrem funkcí pro záznam dat. Prostřednictvím připojovacího modulu Dräger RFID a programu na bázi systému Windows lze tato data načíst do počítače.

 • Kontrola teploty během zásahu
  Dräger Bodyguard 1000 je vybaven akustickým systémem kontroly okolní teploty, který se spustí při jejím rychlém nárůstu, nebo překročí-li teplota prostředí bezpečné meze, takže další setrvání uživatele v tomto prostředí by již nebylo bezpečné.

PopisKe stažení