Internetový obchod zůstává bez omezení!!!

Náš tým je připraven pro vás i nadále vyřizovat objednávky, které si zašlete přes e-shop, případně emailem na info@probo-nb.cz 

Vzhledem k bezpečnosti zaměstnanců i zákazníků bude internetový prodej probíhat dle následujících pravidel:

  1. Osobní odběr objednávek z internetového obchodu na provozovně v Liberci nebo Novém Boru je možný. Prosím buďme ohleduplní a minimalizujme vzájemné kontakty. Pro ochranu našich zaměstnanců bude vstup umožněn pouze v roušce! Pokud nebudete mít roušku bude zboží vydáno bezkontaktně za dveře.

  2. Při tvorbě objednávky je nutné zvolit platbu platebním příkazem, neboť spediční společnosti neumožňují platby na dobírku. My vám zašleme podklady k úhradě na základě které objednávku zaplatíte bankovním převodem. Jakmile bude uhrazeno, zboží zašleme. Platby jiným způsobem nebudou akceptovány.

  3. Sledujte naše stránky, pokud dojde k nějaké změně v reakci na další opatření, které bude vláda vydávat, budeme vás informovat.

Vzhledem k tomu, že téměř všechny objednávky byly i dosud  uzavírány  elektronickou cestou, věříme, že nastavená opatření nejsou v zásadě pro naše odběratele omezující. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: info@probo-nb.cz, tel. 777 182 814

Kolektiv firmy