osobní dezinfekční sprej s roztokem Q-live 30 ml

osobní dezinfekční sprej s roztokem Q-live 30 ml
Doporučujeme
osobní dezinfekční sprej s roztokem Q-live 30 ml
osobní dezinfekční sprej s roztokem Q-live 30 ml
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem 5 a více kusů
Osobně v prodejně:IhnedPřepravní společností:Pozítří
Kód64825Záruka24 měsíců

Q-Live je dezinfekční sprej, který můžete použít v případě zranění nebo kontaktu s nemocnou osobou, pokud máte podezření, že byste mohli být infikováni. Q-Lïve je nealkoholický produkt, který můžete použít přímo k rozprašování na obličej, oči, uši, nos nebo na roušku a další zasažená místa. Navrženo pro okamžitou ochranu, kdy není čas zavolat lékaře a každá sekunda čekání vás může stát zdraví.

  • Bojuje se všemi druhy patogenů: bakteriemi, houbami, kvasinkami a plísněmi. Účinkuje na baktericidní a fungicidní látky a má antimikrobiální vlastnosti.
  • Tajemství účinnosti Q-LIVE spočívá v jeho dvoufázové aktivitě hlavních složek. Útočí na buněčnou membránu mikrobů a stříbro rozdrcené díky monoionické technologii do velikosti <0,2nm proniká dovnitř patogenních buněk a trvale je ničí. Tato kombinace zvyšuje účinek složek více než stonásobně.
  • 100% přírodní přípravek pro vnější užití po celém těla. Speciálně pro osoby vystavené drsným podmínkám. Specializovaná složka přípravku, kterou jsou nanočástice stříbra, pečuje o pokožku a má antimikrobiální vlastnosti.
  • Dermatologicky testováno. Má bezpečnostní certifikát.
  • Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na složky: voda, stříbro (nano stříbro)
Popis