pracovní stejnokroj PS II s hydrofobní úpravou bunda

pracovní stejnokroj PS II s hydrofobní úpravou bunda
VariantyVelikost
Vaše cena s DPH905 Kč
Vaše cena bez DPH748 Kč
Kód62113
PNO PSIITRI BU
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametryPodrobnostiKe stažení

Použití:
Bunda pracovního stejnokroje je určena pro pohyb na hasičské stanici a mimozásahovou činnost.

Tato bunda je opatřena teflonovou úpravou dle normy EN 24920

Bunda:
Přední díly bundy mají nakládaná sedla z vrchového materiálu. Náprsní kapsy jsou nakládané s patkou na zapnutí. Boční kapsy jsou všity do bočních švů. Zapínání je na zdrhovadlo překryté lištou se stuhovými uzávěry. Zadní díl je členěný od sedla dolů s protizáhyby. Rukávy jsou jednodílné, ukončené manžetou. Límec je jednodílný, pod límcem je našita spínka na stuhové uzávěry. Bunda je ukončena do pásku. Nad levou náprsní kapsou je našit stuhový uzávěr, určený pro jmenovku nebo osobní evidenční číslo. Nad pravou náprsní kapsou je našit stuhový uzávěr se samolepící vrstvou, určený pro hodnostní nebo funkční označení.

Materiál:

Splňuje požadavky:
100% bavlna EN 180 13688:2013
gramáž (250g/m2) EN 24920

 

Údržba:
Pro praní použijte běžné prací prostředky. Pro udržení funkčnosti oděvu je nutné dodržet níže uvedené ošetřovací symboly.

Maximální teplota praní 60°C.

Výrobek se nesmí bělit.

Žehlení při maximální teplotě žehlící plochy 110°C.

Výrobek se nesmí chemicky čistit.

Výrobek se smí sušit v bubnové sušičce na 60°C

Bunda a její provedení:

 • Přední díly mají naložené rovné sedlo z vrchového materiálu. Na levém předním díle je našita léga zapínaná na 5 ks stuhových uzávěrů šíře 25 mm a délky 50 mm. Zapínání je na zdrhovadlo od průkrčníku až do spodního okraje. Nad pravou kapsou je našitý stuhový uzávěr o rozměrech 70 x 38 mm tak, že jeho střed je totožný se středem kapsy a je našit mezi patkou a sedlem. Slouží pro hodnostní označení. Na levém předním díle je našit stuhový uzávěr o rozměrech 125 x 25 mm. Je umístěn nad levou kapsou tak, že jeho střed je shodný se středem kapsy. Části stuhových uzávěrů se smyčkami jsou našity na vrchovém materiálu blůzy
 • Náprsní kapsy o rozměrech 150 x 180 mm jsou nakládané s patkou na zapínání na stuhové uzávěry. Boční kapsy jsou umístěny v bočních švech. Kapesní váčky jsou z vrchového materiálu.
 • Zadní díl má nadšité sedlo a pod sedlem jsou zhotoveny záhyby směřující k bočním švům. Spodní polovina záhybu je zašita.
 • Přes přední a zadní díly je našité sedlo z vrchového materiálu.
 • Rukávy jsou hlavicové, jednodílné, ukončené manžetou, která je přes spodní část stažena pruženkou šíře 20 mm v tunelu, 2 krát nad sebou. Na manžetě je našita spínka se zapínáním na stuhový uzávěr. Část stuhového uzávěru s háčky je našita na spínce.
 • Límec je jednodílný, v rožcích odšitý a po obvodě prošitý. Do průkrčníku je všito vložení věšáku a etikety. Na spodním límci je našita spínka se zapínáním na stuhový uzávěr.
 • Dolní kraj je ukončen páskem, přes zadní díl a část předního dílu je stažen pružením.
 • Všechny švy jsou začištěny proti třepení, sešité speciálním strojem se současným obnitkováním. Límec, patky, lišta s pásky, přední kraje sedla a průramky jsou prošity dvoujehlovým šicím strojem.
 • Stuhový uzávěr určený pro osobní evidenční číslo má rozměry 125 x 25 mm, na části s háčky je našitý pruh látky o stejné velikosti a je shodný s vrchovým materiálem.
 • Stuhový uzávěr určený pro hodnostní nebo funkční značení má rozměry 70 x 38 mm, na části s háčky je samolepící vrstva.
 • Na předním díle blůzy nad stuhovými uzávěry pro jméno nebo osobní evidenční číslo a hodnost je umístěn zvýrazňující pásek barvy žlutozelené fluorescentní z polyesteru o šířce 20 mm.
 • Na zádové části blůzy je umístěn nápis "HASIČI" o délce 260 mm, výšce písma (bez háčku) 60 mm, šířce písma 12 mm, provedený velkými tiskacími písmeny. Horní okraj nápisu je 40 mm pod sedlem. Písmo je vyrobeno metodou tepelného transferu v barvě žlutozelené fluorescentní.
Dokumenty ke stažení
Zákazníci k tomuto zboží kupují
čistící pasta F4 professional na reflexní prvky 500 ml
Doporučujeme
63944
??? > 5 ks
98,0 Kč81,0 Kč bez DPH
desinfekce F6 professional 5 l
Doporučujeme
63942
??? > 5 ks
698 Kč577 Kč bez DPH
prací prostředek F5 professional 10 l
Doporučujeme
63941
??? 5 ks
1 989 Kč1 644 Kč bez DPH
prací prostředek F5 professional 1 l
Doporučujeme
63940
??? > 5 ks
249 Kč206 Kč bez DPH
pracovní stejnokroj PS II s hydrofobní úpravou komplet
63191
??? > 5 ks
1 669 Kč1 379 Kč bez DPH