svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí

svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
svítilna LEDLENSER P5R nabíjecí
Vaše cena s DPH1 890 Kč
Vaše cena bez DPH1 562 Kč
Kód64051
PN500897
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametryPodrobnostiKe stažení

Oproti svému „nedobíjecímu“ dvojčeti (P5R.2), se svítilna Ledlenser P5R dočkala řady příjemných vylepšení. Ty spočívají především v mnohonásobně vyšším výkonu a také v možnosti dobíjení akumulátoru přes rozhraní USB. O výkonu 420 lm a s dosvitem na 240 metrů vydrží lampa svítit až 3 hodiny. K dispozici je ale i úsporný režim (15 % výkonu), na který vydrží svítit až 15 hodin. Nabíjení akumulátoru Li-Ion 3.7 V se provádí pomocí magnetického upevnění, kdy k zahájení nabíjení stačí samotný kontakt svítilny s nabíječkou. Svítilna je díky své šetrnosti velmi populární u ochránců životního prostředí. Kovové tělo je standardně vysoce odolné proti stříkající vodě i proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka.

Obsah balení

 • 1× svítilna
 • 1× baterie Li-Ion 3,7V (700 mAh)
 • 1× USB kabel
 • 1× držák na zeď + samolepky na připevnění držáku bez vrtání
 • 1× poutko na ruku
 • 1× nylonové pouzdro za opasek
 • návod k registraci
 • návod k použití

Hmotnost [g]75 g
Světelný zdrojextrémně výkonná LED
NapájeníLi-Ion 3,7V
Dosvit [m]50-240 m
Stupeň krytí [IP]IP54
Světelný tok [lumen]20-420 lm
Doba svitu [hod]3-15 hod
Rozměry [mm]117 mm
Do výbušného prostředíNe
Speed Focus (Rychlé ostření)
SPEED FOCUS je rychlý a spolehlivý posuvný mechanismus ostření a v mnoha ohledech lepší než konvenční otočné mechanismy. Je nedílnou součástí systému AFS . Aby, byl tento mechanismus funkční je zapotřebí umístit LED diodu, čočku a reflektor v jedné ose. Přesné polohování tohoto systému je prováděno za pomocí laserové technologie. Svítilnu pak můžete ovládat jednoduše jednou rukou, kdy posunete hlavu svítilny palcem od sebe nebo k sobě a docílíte tak rozostření nebo zaostření světla rychlostí blesku a hlavně pohodlně.
Advanced Focus System
Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby.

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:
Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

Pozlacené kontakty
Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií. Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

Dobíjecí svítilna

Tato ikona značí dobíjecí svítilnu.

Fast Lock

Fast lock je účelný mechanismus sloužící k uzamknutí hlavy svítilny. Palcem jedné ruky uzamknete ostřící mechanismus Speed focus v poloze, kterou právě potřebujete. Tímto zámkem jsou opatřeny všechny svítilny série M a některé vybrané svítilny řady X.

Odolnost IPX4-8

LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště.
ODOLNOST PROTI NÁRAZU (Svítilny jsou odolné proti pádu z výšky.)

Modulární systém

Modulární systém umožňuje při poruše svítilny vyměnit vadný díl zcela jednoduše.Tento systém usnadňuje i vyčištění svítilny při extrémním používání.. V případě, že dojde např. k vytečení baterií, stačí vyměnit pouze bateriový box a svítilnu můžete používat neomezeně dál.

 1. Dynamic switch
 2. Bateriový box
 3. Tělo svítilny
 4. Speed Focus
 5. Reflektorová čočka
 6. Hlava svítilny
 7. LED chip s chlazením
 8. Pozlacené kontakty
 9. Voděodolný uzávěr svítilny
Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie "SMART LIGHT TECHNOLOGY", neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT. 

Floating Charge System

Floating charge system je nový systém nabíjení založený na novém principu. Díky magnetickým kontaktům na spínači svítilny a držáku nabíječky vypadá svítilny, jakoby se vznášela v držáku nabíječky. Je snadno dostupná a inteligentní systém dobíjení hlídá úroveň nabití baterií po celou dobu, kdy máte svítilnu umístěnou do nabíječky. Zároveň je zde integrována i ochrana proti přebytí baterií. Baterie nemusíte vyndavat a nabíjet odděleně od svítilny. Navíc je nabíječka opatřena konektorem USB, a proto můžete svítilnu dobíjet bez problémů i v autě, z notebooku či stolního počítače.

Dobíjení přes USB

Svítilnu můžete dobíjet kdekoliv, v autě, z notebooku nebo dokovací stanice.

-Záruka svítilen LEDLENSER®

Na výrobky LEDLENSER® se vztahuje záruka 2 roky. Kterou lze po zaregistrování produktu prodloužit na 7 let. Níže naleznete možnosti, jakým způsobem záruku prodloužit a jak postupovat při uplatnění reklamace.

Značka LEDLENSER® poskytuje na své zboží (pouze svítilny) záruku v délce 2 let. Vyjímku tvoří baterie, na které je poskytována záruka 6 měsíců. Záruka na příslušenství a doplňky (pouzdra, signální kužely atd.) je poskytována po dobu 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Záruka se vztahuje pouze na vady z výroby. U mechanického poškození je reklamace uznána pouze po odborném přezkumu servisního technika prodávajícího. Prodávající dodává pouze originální zboží. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

V případě, že chcete uplatnit 7 letou záruku, musíte mít záruční list a produkt registrovaný oficiálním webu LEDLENSER®. Kód se nachází na samolepce „100% ORIGINÁL“ a je na každe svítilně LEDLENSER® určených k distribuci v České a Slovenské republice.
Produkt lze registrovat ZDE.

 

Představevní technologie svítilen LEDLENSER

Zákazníci k tomuto zboží kupují
držák svítilny MINI MAGLITE AA (dlouhý)
60308
Na dotaz
356 Kč294 Kč bez DPH
držák svítilny MINI MAGLITE AA (krátký)
60307
??? > 5 ks
260 Kč215 Kč bez DPH
držák svítilny MINI MAGLITE AA (pevný)
60214
??? > 5 ks
204 Kč169 Kč bez DPH
držák svítilny MINI MAGLITE AA (sklopný)
60309
??? 1 ks
519 Kč429 Kč bez DPH
držák svítilny MINI MAGLITE AA na přilbu KALISZ
61236
??? > 5 ks
290 Kč240 Kč bez DPH
akumulátor - baterie ICR 14500 pro svítilny LEDLENSER P5R
63000
Skladem do 5 kusů 5 ks
290 Kč240 Kč bez DPH