svítilna LEDLENSER P7QC

svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
svítilna LEDLENSER P7QC
Vaše cena s DPH1 798 Kč
Vaše cena bez DPH1 486 Kč
Kód63279
PN9407-Q
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametryPodrobnosti

LEDLENSER® P7QC otevírá široké možnosti využití. Zkratka QC (Quatro Colour), nabízí širokou škálu uplatnění, například pro myslivce, piloty, záchranáře atd. Svítilna P7QC nabízí volbu barvy díky jednoduchému pootočení hlavy svítilny - bílá, modrá, zelená a červená. Funkce nastavení intensity jasu a blikání jsou díky technologii Smart Light technologcy individuálně nastavitelné v každé barvě.
Doporučujeme dokoupit nasazovací difůzní kužel pro zlepšení viditelnosti.

Obsah balení

 • návod k použití
 • pouzdro
 • 4 x AAA baterie
 • poutko na ruku

Do výbušného prostředíNe
Napájení4 AAA
Dosvit [m]60 m
Stupeň krytí [IP]IP54
Světelný tok [lumen]220 lm
Doba svitu [hod]25 hod
Rozměry [mm]130 mm
Hmotnost [g]175 g
RGBW LED

Můžete si zvolit mezi červeným, zeleným, modrým a bílým světlem.

Advanced Focus System
Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby.

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:
Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

Pozlacené kontakty
Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií. Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie "SMART LIGHT TECHNOLOGY", neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

Odolnost IPX4-8

LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště.
ODOLNOST PROTI NÁRAZU (Svítilny jsou odolné proti pádu z výšky.)

Modulární systém

Modulární systém umožňuje při poruše svítilny vyměnit vadný díl zcela jednoduše.Tento systém usnadňuje i vyčištění svítilny při extrémním používání.. V případě, že dojde např. k vytečení baterií, stačí vyměnit pouze bateriový box a svítilnu můžete používat neomezeně dál.

 1. Dynamic switch
 2. Bateriový box
 3. Tělo svítilny
 4. Speed Focus
 5. Reflektorová čočka
 6. Hlava svítilny
 7. LED chip s chlazením
 8. Pozlacené kontakty
 9. Voděodolný uzávěr svítilny
-Záruka svítilen LEDLENSER®

Na výrobky LEDLENSER® se vztahuje záruka 2 roky. Kterou lze po zaregistrování produktu prodloužit na 7 let. Níže naleznete možnosti, jakým způsobem záruku prodloužit a jak postupovat při uplatnění reklamace.

Značka LEDLENSER® poskytuje na své zboží (pouze svítilny) záruku v délce 2 let. Vyjímku tvoří baterie, na které je poskytována záruka 6 měsíců. Záruka na příslušenství a doplňky (pouzdra, signální kužely atd.) je poskytována po dobu 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Záruka se vztahuje pouze na vady z výroby. U mechanického poškození je reklamace uznána pouze po odborném přezkumu servisního technika prodávajícího. Prodávající dodává pouze originální zboží. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

V případě, že chcete uplatnit 7 letou záruku, musíte mít záruční list a produkt registrovaný oficiálním webu LEDLENSER®. Kód se nachází na samolepce „100% ORIGINÁL“ a je na každé svítilně LEDLENSER® určených k distribuci v České a Slovenské republice.
Produkt lze registrovat ZDE.

 

Představevní technologie svítilen LEDLENSER

Zákazníci k tomuto zboží kupují