vak hasící ERMAK 20l

vak hasící  ERMAK 20l
vak hasící  ERMAK 20l
vak hasící  ERMAK 20l
vak hasící  ERMAK 20l
vak hasící  ERMAK 20l
vak hasící  ERMAK 20l
Vaše cena s DPH3 691 Kč
Vaše cena bez DPH3 050 Kč
Kód61842
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Univerzální hasící zádový vak ERMAK 20 je určen k hašení drobných požárů, zahoření lesních podrostů, jako vybavení hlídek po likvidaci požárů nebo při pálení klestu po lesní těžbě. Je vhodný při nasazení proti kůrovci, při kalamitních stavech nebo preventivnímu postřiku. Je vhodnou výbavou cisternových požárních vozů, terénních automobilů při obhlídce polesí v suchých měsících, nebo jako prevence v kombajnech při sklizni.

ERMAK 20 je dvouvrstvý s vnější vrstvou vyrobenou z robustního nehořlavého materiálu a vnitřním vakem vyrobeným z materiálu roztažného, nepropustného a chemicky inertního. Mezi těmito vrstvami je měkčená zádová vložka chránící tělo proti studené vodě. Vnější vrstva je vybavena nosným zádovým systémem skládající se z polstrovaných širokých ramenních popruhů, bederního pásu a hrudního popruhu. Vnější vrstva je vybavena 5 úložnými kapsami a pásy pro uchycení ruční proudnice nebo ručního nářadí. Hasící vak je osazen plastovým madlem pro snadné přenášení naplněného vaku. Ermak 20 je osazen kvalitní tlakovou hadicí spojující vak s ruční dvoučinnou proudnicí s velmi lehkým tahem.

Výhodou hasícího vaku je snadná manipulace a nasazení v těžkodostupných terénech. Pro doplnění vody stačí potok, pramen nebo i voda z kaluže. Vak je pro tyto účely vybaven objemným uzávěrem se sítkem, který umožňuje snadné doplnění v terénu. Uzávěr je osazen na místě, které umožňuje využít plnou kapacitu vaku.

Rozměry [mm]470x360x160 mm
Hmotnost [kg]2,5 kg
Objem [l]20 l
Délka hadice [cm]100 cm
Průtok———————————————
Plný proud [l/min]3,7 l/m
Sprchový proud [l/min]4,2 l/m
Délka dostřiku———————————————
Plný proud [m]8,5 m
Sprchový proud [m]4 m
Parametry přístroje při použití pěnotvorného nástavce———————————————
Délka dostřiku [m]5 m
Průměr stopy [cm]55 cm
Dokumenty ke stažení