kotouč diamantový STIHL SB80, 350 mm

kotouč diamantový STIHL SB80, 350 mm
kotouč diamantový STIHL SB80, 350 mm
kotouč diamantový STIHL SB80, 350 mm
7 079 Kč 5 850 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód63586PN08350967002Záruka24 měsíců

Pro nejrůznější materiály na stavbě. Doporučujeme i pro odklízecí práce a v případě katastrof. Základní kotouč kovově stříbrný. K dostání v různých provedeních: Dlouhá životnost a rychlé řezání při běžných kamenech a žule, rovněž pro stavební ocel až do síly 10 mm. Nebo rychlý a mnohostranný při řezání asfaltu, stavebních kamenů a betonu.

Diamantové rozbrušovací kotouče STIHL
Na beton, asfalt a přírodní kameny

Vysoká kvalita diamantových kotoučů STIHL je dána pečlivým výběrem materiálu, perfektním zpracováním za využití nejnovějších technologií a přísnou kontrolou kvality. Při nasazení do provozu tak diamantové kotouče STIHL vynikají celou řadou předností:

  • vysoký řezný výkon
  • delší životnost
  • vysoká hospodárnost
  • snesou vysoké teplotní zatížení

Pečlivá optimalizace všech částí segmentu
Optimalizace segmentů kotoučů zaručuje optimální řezný výkon. Systém pojiva, kvalita a koncentrace diamantových zrn jsou optimalizovány pro pohon silným benzínovým motorem. Výsledkem je velmi vysoký řezný výkon a dlouhá provozní životnost.

Konstrukce kotoučů
Kotouče jsou konstruovány pro nejvyšší tepelné zatížení. I v extrémních podmínkách je možno řezat přesně a spolehlivě a s vysokou stabilitou kotouče. To zejména při mokrém řezání výrazně zvyšuje řezný výkon a životnost. Geometrie mezer mezi segmenty zejména u kotoučů na beton a asfalt přispívá také k optimálnímu chlazení a odvodu prachu.

Předbroušení všech segmentů u výrobce
Předbroušení u výrobce má dvě rozhodující výhody. Zaprvé odpadá "zajetí" nového kotouče a uživatel má okamžitě k dispozici plný řezný výkon. A zadruhé se tím dosáhne tak vysoká rovinnost a přesnost oběhu, že je optimalizován řezný výkon, rychlost posuvu a životnost.

Řezání za mokra
Diamantové rozbrušovací kotouče STIHL doporučujeme používat k řezání za mokra v kombinaci s přípojkou pro vodu STIHL. Přívod je vybaven dvěma čistitelnými postřikovacími tryskami určenými pro montáž na ochranný kryt rozbrušovače. Dosáhne se tak účinného vázání vznikajícího prachu a optimálního využití řezných vlastností.

PopisPodrobnosti