přiměšovač PH mix C52

přiměšovač PH mix C52
přiměšovač PH mix C52
přiměšovač PH mix C52
přiměšovač PH mix C52
přiměšovač PH mix C52
4 690 Kč 3 876 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pondělí 22. července 2024Přepravní společností:středa 24. července 2024
Kód61755PNvv 270Záruka24 měsíců

Přiměšovací tubus PH C52 z řady Aqua Eco pro aplikaci tuhých smáčedel do průměru 5 cm. Je určen k vedení hasebního zásahu s rozpuštěným tuhým smáčedlem, vyplaveným z pevné náplně (kartuše Pyrocom TS ECO nebo TS TURBO), vloženým do přiměšovacího tubusu.

Tubus je vhodný i k aplikaci tuhého smáčedla TS CLEAN s detergenčním účinkem pro mytí vozovek či techniky po zásahu. Voda protékající tubusem omývá povrch kartuše a odplavuje z ní tuhé smáčedlo. Vzniklá hasební směs vody a smáčedla má výrazně nižší povrchové napětí než čistá voda. Tím se dosahuje výrazného zvýšení schopnosti pronikání hasební směsi do hořícího pevného materiálu, čímž se sníží spotřeba hasební vody.

Hasební prostředky řady Eco, Aqua jsou vhodné např. pro požáry lesních a travnatých porostů, polí, sypkých hmot (uhlí, uhelný prach, obilí, mouka...), slámy, látky či papíru, při jejichž hašení je efekt smáčivosti nezbytný. Dále pak pro požáry bytů či automobilů, kde je použití velkého množství vody z důvodu vysokých škod nežádoucí.

  • Materiál tubusu: hliníková slitina + eloxová úprava
  • Síto z nerezu
  • Půlspojky: slitina hliníku
  • Připojení na spojky C52
Možnost kartušeAno
Typ kartušeC52 (50x260 mm)
Popis