čerpadlo kalové HONDA WT 20

čerpadlo kalové HONDA WT 20
čerpadlo kalové HONDA WT 20
čerpadlo kalové HONDA WT 20
35 689 Kč 29 495 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód60830Záruka24 měsíců

Kalová čerpadla jsou díky výkonům a hlavně robustnosti konstrukce hlavní volbou pro stavební firmy a půjčovny strojů. S modelovou řadou WT lze přepravovat suspendované tuhé látky o průměru až 31 mm a je schopna přemisťovat velké množství vody - až 1 640 litrů za minutu (WT40). Snadno otevírací skříň pro rychlé čištění a snadná údržba pomáhají zajistit dlouhou provozní životnost.

Kalová čerpadla Honda jsou konstruována s cílem rychlého přečerpání velkého množství znečištěné vody obsahující pevné částice do určité zrnitosti. Profesionálové zcela jistě ocení kalové čerpadlo, usazené v pevném a odolném trubkovém rámu, který odolá hrubému zacházení i v těžkých pracovních podmínkách. Tomu odpovídá i pohon profesionálním motorem GX, který je proslulý hlavně svojí spolehlivostí, dlouhou životností, vysokým výkonem a úsporným provozem.

Kalová čerpadla Honda, testována v nejnáročnějších pracovních podmínkách, jsou konstruována tak, aby čerpadlem mohl projít štěrk a jiná rozptýlená suť aniž by se čerpadlo zaneslo nebo došlo k jeho poškození. Mimořádné odolnosti proti opotřebení a zablokování pevnými částicemi je dosaženo použitím kuželového oběžného kola. Dlouhá životnost a spolehlivost je zajištěna použitím utěsnění hřídele pomocí vícestupňové hřídelové ucpávky, vyrobené z karbidu křemíku. Uložením v rámu na gumových siletblocích se sklonem 45° je dosaženo mimořádného utlumení chvění, předávaného od motoru do ochranného rámu při vyšších otáčkách. Rychloupínací šrouby na víku čerpadlové skříně urychlují a zjednodušují přístup pro údržbu a čištění komory od kalů, suti, kamení a jiných nečistot.

Celková hmotnost [kg]47 kg
Celkové rozměry [mm]510x460x465 mm
Maximální průchodnost částic [mm]31 mm
Maximální průtok [l/min]710 l/min
Maximální výkon kw/(ot./min)3,6 kW/3600 ot./min
Maximální výška sání [m]8 m
Maximální výtlačná výška [m]30 m
MotorHonda GX 160
Objem nádrže [l]3,1 l
Obsah [ccm]163 ccm
Spotřeba [l/hod]1,1 l/hod
Systém startováníšňůrový startér
Typ motoručtyřdobý, OHV, benzínový
Typ sací spojkyC52 [2"]
Typ výtlačné spojkyC52 [2"]
PopisKe stažení