čerpadlo vysokotlaké HONDA WH 20

čerpadlo vysokotlaké HONDA WH 20
20 990 Kč 17 347 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód60833Záruka24 měsíců

Motorová vodní čerpadla Honda modelové řady WH jsou ideální volbou pro aplikace vyžadující vysoký tlak vody, jako jsou např. postřikovače nebo závlahové systémy. Ideální pro čerpání užitkové vody. Tato vysokotlaká čerpadla jsou nejčastěji používána při přečerpávání vody na velké vzdálenosti, zásobování zavlažovacích systémů a dokonce i hašení menších požárů.

Charakteristickými vlastnostmi vysokotlakých čerpadel WH jsou hlavně nízká hmotnost, kompaktnost, přesnost a vysoký tlak na výstupu. I přes své malé rozměry zaručují tato čerpadla sací hloubku dosahující až 8 m, poskytují úctyhodný tlak na výstupu a lze bez úprav použít hadicové rychlospojky nevyžadující použití nářadí.

Srdcem modelové řady WH je výkonný a spolehlivý motor Honda GX160 přímo spojený s litinovým oběžným kolem, odolným vůči oděru. Tato samonasávací čerpadla, díky přesné výrobě a utěsnění, zajišťují mimořádně vysoký tlak vody na výstupu, vysokou výšku výtlaku a jsou proto vhodná pro použití k zásobování vodu závlahové systémy postřikem nebo i přímým proudem a s dlouhou hadicí i pro využití u hasičských záchranných sborů.

Celková hmotnost [kg]27 kg
Celkové rozměry [mm]520x400x450 mm
Maximální průtok [l/min]500 l/min
Maximální výkon kw/(ot./min)3,6 kW/3600 ot./min
Maximální výška sání [m]8 m
Maximální výtlačná výška [m]50 m
MotorGX 160
Objem nádrže [l]3,1l
Obsah [ccm]163 ccm
Spotřeba [l/hod]1,24 l/hod
Systém startováníšňůrový startér
Typ motoručtyřdobý, OHV, benzínový
Typ sací spojkyC52 [2"]
Typ výtlačné spojkyC52 [2"]
PopisKe stažení