nosič samostatný dýchacího přístroje DRAEGER PSS 4000 s manometrem

nosič samostatný dýchacího přístroje DRAEGER PSS 4000 s manometrem
nosič samostatný dýchacího přístroje DRAEGER PSS 4000 s manometrem
nosič samostatný dýchacího přístroje DRAEGER PSS 4000 s manometrem
15 200 Kč 12 562 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód63616PN3363988Záruka24 měsíců

Nosič Dräger PSS 4000 je jedním z nejlehčích nosičů pro kompaktní dýchací přístroje ve své třídě, který je určen pro hašení požárů v extrémních podmínkách. Uplatňuje stejnou pokročilou technologii a filosofii konstrukce, jaká se používá i v nejvyšší řadě profesionálních dýchacích přístrojů pro krátkodobé a dlouhodobé použití. Jádrem mimořádně odolného transportního systému je nový, pokrokový maximálně odlehčený a velmi pevný transportní rám z uhlíkových kompozitů s nízkou hmotností a s mimořádnou odolností vůči teplu, nárazům a chemikáliím.
Model PSS 4000 je oproti modelu PSS 3000 designově vylepšený, nové polstrování zaručuje pohodlnější nošení. Novinkou jsou snadno ovladatelné robustní ocelové přezky, nové je také i nastavování bederního pásu "Pull Fordward" zatáhnutím směrem dopředu, což je daleko rychlejší a pohodlnější. Nosič je dodáván bez plicní automatiky a jejího držáku.

Hlavní výhody:

 • Osvědčená technologie pro přívod vzduchu
  Základem všech produktů typové řady PSS firmy Dräger je univerzálnost. Dýchací přístroj Dräger PSS 4000 umožňuje uživateli využívat výhod nejmodernějších technologií pro ochranu dýchání - stejně pokročilý pneumatický systém je ve špičkovém dýchacím přístroji Dräger PSS 7000 - proto je volbou novátorských hasičských sborů celého světa.
 • Snadná údržba a servis
  Pro rychlý a nekomplikovaný servis disponuje dýchací přístroj Dräger PSS 4000 celou řadu unikátních konstrukčních prvků, které během údržby zaručují minimální dobu odstávky, a tím i náklady. Montáž a demontáž všech hlavních součástí je jednoduchá a rychlá. Popruhy jsou k nosnému rámu upevněny novou metodou zajištění pomocí jediného dílu. Kromě toho lze redukční ventil prvního stupně, který je kvůli zvýšené ochraně integrován do nosné konstrukce, snadno vymontovat.
 • Moderní nosný systém
  S pomocí nejmodernější technologie mapování tlaku jsme vyvinuli trasportní systém, který sleduje přirozené kontury lidského těla, a v důsledku toho poskytuje zlepšenou stabilitu a snížené namáhání zad, zátěž a únavu. Tvarovaný trasportní systém přináší maximální pohodlí pro obě ramena a bedra, současně ale také optimalizuje rozložení zátěže podle těžiště těla, aby se zařízení nosilo příjemně a bezpečně.  
 • Integrované hadice
  Hadice přívodu středotlakého vzduchu i hadice tlakoměru jsou integrovány do nosné konstrukce, aby se snížilo riziko zachycení a uvíznutí, což přináší zvýšení bezpečnosti a bezpečí při vstupu a práci ve stísněných prostorách. Způsob vedení hadic umožňuje jejich přesun z jedné strany na druhou, aby bylo možno vyhovět preferencím uživatele pro přístup k tlakoměru. Takto snadná je i výměna kterékoli z hadic.

Vlastnosti:

 • ergonomický a antistatický nosič
 • jednoduché a funkční upínání láhví
 • vysokotlaké a středotlaké vedení integrované do nosného rámu
 • vyšší bederní pás
 • ochranné pryžové pouzdro manometru
 • ohnivzdorné a nenasákavé nosné popruhy
 • velké a snadno ovladatelné přezky
PopisKe stažení