Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu inventury bude naše středisko v Novém Boru a provozovna v Liberci od 2. do 3. května 2024 uzavřena
Děkujeme za pochopení

proudnice kombinovaná C52 POKADOR 500

proudnice kombinovaná C52 POKADOR 500
9 432 Kč 7 795 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód62477PN030 20 019Záruka24 měsíců

Modelová řada POKADOR nabízí odolnou, lehkou proudnici se stálým průtokem a prvky, které si žádají naši zákazníci. Obrobena z vysoce kvalitní slitiny hliníku s patentovanou povrchovou eloxovanou úpravou NITUFF™, která nabízí oproti standardním povrchovým vrstvám silným 20 mikronů vrstvu teflonu (PTFE) silnou 50 mikronů. Kulový uzávěr je také pokryt s využitím vrstvy NITUFF™, která zaručuje roky bezproblémového používání s minimálním opotřebením.

Kombinovaná požární proudnice C52. Proudnice určená k vedení hasebního zásahu vodou a vodními hasícími látkami kompaktním i sprchovým proudem. Tlaková spojka je k tělesu proudnice připojena otočným spojem zabraňujícím překroucení, popř. uvolnění připojené hadice. Gumové ochranné prvky zabezpečují ochranu proudnice v náročných podmínkách. Funkce FLUSH - propláchnutí proudnice po použití umožňuje očištění vnitřních částí proudnice od hrubých nečistot.

Hmotnost [kg]2,4 kg
Maximální pracovní tlak [MPa]0,5 MPa
Maximální průtok [l/min]500 l/min
Možnost kartušeNe
OsazeníC52
Popis