smáčedlo tuhé TS CLEAN, 50×260 mm

smáčedlo tuhé TS CLEAN, 50×260 mm
smáčedlo tuhé TS CLEAN, 50×260 mm
smáčedlo tuhé TS CLEAN, 50×260 mm
smáčedlo tuhé TS CLEAN, 50×260 mm
241 Kč 199 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pondělí 24. června 2024Přepravní společností:středa 26. června 2024
Kód61432Záruka24 měsíců

Smáčedlo s detergenčními účinky pro mytí a odmašťování vozovky, techniky apod. Výborné účinky při čištění vozovky po úniku oleje nebo PHM při nehodách. Po odstranění sorbentu nasáknutého uniklými provozními kapalinami se povrch vozovky opláchne smáčedlem TS CLEAN, čímž se povrch dostane snadno do původního stavu. Díky dobrým detergenčním vlastnostem je možno použít smáčedlo i pro mytí techniky. Je zdravotně nezávadné a biologicky odbouratelné. Lze je aplikovat nejen speciálními proudnicemi RAMBOJET, ale i libovolnou turboproudnicí v kombinaci s různými přiměšovači. Smáčedla byla vyvinuta pro použití zvláště tam, kde je nutné používat vodu ve velkých objemech, která se použitím smáčedla sníží. Kartuše je možné koupit po jednom kuse - nebo v celém balení (12 kartuší). Cena je za jeden kus

Výhody systému AQUA-ECO:

 • Zvýšení hasebního účinku
  Smáčedlo má schopnost snižovat povrchové napětí vody a díky tomu má hasební roztok výrazně lepší hasební účinek a vysoký chladicí efekt.
 • Úspora vody
  Díky zvýšení hasebního účinku vody uspoří kartuše tuhého smáčedla (PYROCOM TS) až 70 % použité vody.
 • Bezpečnost
  Vysoký účinek systému AQUA-ECO zrychluje provedení zásahu, což zvyšuje bezpečnost hasičů a snižuje riziko pro zachraňované osoby.
 • Vydatnost
  Kartuše o hmotnosti 630 g vystačí na cca 250 litrů vody, tedy přibližně zásobu vody jednoho požárního automobilu.
  AQUA-ECO ošetří mnohem více vody než srovnatelná kapalná smáčedla (pro ošetření stejného množství vody by jej bylo potřeba 10–30 litrů).
 • Ekologie
  Smáčedla AQUA-ECO jsou netoxická, zdravotně nezávadná a biologicky snadno odbouratelná. Neobsahují nebezpečné PFOS sloučeniny (perfluoroktansulfonany, perzistentní organické látky). Splňují požadavky na ekologicky šetrné výrobky.
 • Životnost
  Smáčedla AQUA-ECO se vyznačují vysokou životností, která dosahuje minimálně 5 let. Nespotřebované zbytky je možno opakovaně používat.
 • Jednoduché použití
  Kartuše smáčedla je uložena přímo v proudnici nebo v přiměšovači. V kombinaci s přiměšovačem lze použít libovolnou proudnici.
 • Snadná manipulace
  Při použití kartuše odpadají starosti s přípravou a mícháním hasebního roztoku, s manipulací a skladováním plných a poté i prázdných obalů, jako je tomu u kapalných hasiv.
 • Variabilita využití
  Systém AQUA-ECO má široké spektrum použijí. Lze jej aplikovat např. při hašení požárů lesních porostů, stohů, hald, skládek, automobilů, garáží, bytů, skladů, technologických zařízení, dočišťování úniků ropných produktů. Lze jej rovněž instalovat ve stabilních hasicích zařízeních.
 • Úspora financí
  Nasazení systému AQUA ECO přináší významné snížení jak přímých škod způsobených požárem, tak i následných škod po zásahu způsobených vodou. To snižuje náklady na zásah samotný, tak i výši náhrad škod (opravy, pojistné plnění atd.).
PopisKe stažení