termokamera Draeger UCF® FireVista

termokamera Draeger UCF® FireVista
termokamera Draeger UCF® FireVista
termokamera Draeger UCF® FireVista
termokamera Draeger UCF® FireVista
termokamera Draeger UCF® FireVista
termokamera Draeger UCF® FireVista
129 990 Kč 107 430 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód66002PN3719350Záruka24 měsíců

Je malá, lehká, jednoruční, robustní a lze ji ovládat jen jedním tlačítkem. Kompaktní termokamera Dräger UCF FireVista poskytuje vynikající kvalitu obrazu i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách. Kamera je připravena k okamžitému použití a zajišťuje nejlepší možnou podporu při hašení požárů. Vynikající kvalita - především vzhledem k ceně.

Obsah balení: 

 • Nabíječka
 • Napájecí zdroj (130–240 V)
 • Nabíjecí adaptér do auta
 • Dvě očka (připevněná ke kameře)
 • Odnímatelné lanko
 • Návod k použití

BEZPEČNOST+

​Ideální při hašení požárů

 • Když je hašení požárů obtížné díky ohni, kouři a tmě, termokamera Dräger poskytuje důležitý pocit orientace a podporu hasiče při postupu, aby mohl zjistit místo požáru a vyhledat osoby. Kamera Dräger UCF FireVista pomáhá optimálně vyhodnotit nebezpečné situace, a tím dosáhnout vyšší bezpečnosti.

Vynikající kvalita obrazu

 • Kamera Dräger UCF FireVista poskytuje vynikající obraz i při snížené viditelnosti. Je optimalizována pro hašení požárů budov a zajišťuje jasný pohled i v hustém kouři a ve tmě. Díky své vysoké tepelné citlivosti spolehlivě detekuje i ty nejmenší rozdíly tepla, čímž vám umožní rychleji lokalizovat místo požáru. To znamená, že zobrazený obraz udává jasný kontrast mezi stěnami, dveřmi a schodištěm. Vysoké rozlišení a vysoká snímková frekvence zajišťují, že optimální kvalita obrazu ve zlomku sekundy vytvoří rychlý přehled. To pomůže s rychlejším vyhledáváním osob. Díky jasnému pohledu můžete vyhledávat v místnostech a okolních prostorách místa požáru a vyhledávat osoby. Tyto vlastnosti vám pomohou rychle a bezpečně dokončit zásah.

Mimořádná odolnost a žáruvzdornost

 • I v těch nejdrsnějších provozních podmínkách se můžete spolehnout na odolnost a žáruvzdornost kamery. Kamera Dräger UCF FireVista je mimořádně odolná, a to díky své téměř nezničitelné vnější skořepině. Dokáže také snadno odolat mechanickému namáhání, ke kterému dochází během zásahu. Její třída ochrany IP67 znamená, že v obvyklých provozních podmínkách na ni nemá vliv voda a prach.

POHODLÍ

​Lehkost a snadná ovladatelnost

 • Váží pouze 870 gramů, takže je jednou z nejlehčích termokamer, které jsou aktuálně na trhu. Během zásahu to znamená dvě důležité výhody: zvýšenou mobilitu a minimální fyzickou námahu pro uživatele. Kompaktní design zajišťuje pohodlnou manipulaci.

Snadné použití pomocí ovládání jedním tlačítkem

 • Kamera záměrně neobsahuje další funkce a zaměřuje se na optimalizovanou termovizi. Díky pouze jednomu přepínači zapnutí/vypnutí vyžaduje ovládání kamery minimální úsilí. Je rychle připravena k použití a během několika sekund poskytne všechny potřebné informace. To vám ušetří cenný čas v kritických situacích. I přes kompaktní design obsahuje velkou obrazovku, takže můžete také vyhodnotit situaci s ostatními.

ÚDRŽBA

​Spolehlivost během použití

 • Díky výkonné nabíjecí baterii LiFe PO4 získáte provozní dobu přibližně pět hodin, která vám poskytne dostatečnou rezervu při ještě delších zásazích. Kamera prakticky nevyžaduje údržbu a životnost integrované baterie je přibližně 4 000 nabíjecích cyklů.

POMĚR CENY A KVALITY

Vysoce kvalitní termokamera za lákavou cenu

 • Naše termokamera Dräger UCF FireVista nabízí vynikající kvalitu obrazu za lákavou cenu, a to v důvěryhodné kvalitě značky Dräger. Využijte tuto příležitost a ve velkém rozsahu vybavte své zásahové týmy snadno použitelnou a technicky pokročilou kamerou.
BaterieLiFe PO4 (intergrovaná)
Certifikace do výbušného prostředíNe
Doba nabíjení [hod]2-4 hodiny
Frekvence [Hz]30 Hz
Hmotnost [g]870 g (vč. baterií)
LCD displej3,5" (320×240 px)
Nabíjení12 V/130–240 V)
Nahrávání videa (až 16 hodin)Ne
Pádová odolnost2 m na beton
Provozní teplota [°C]260 °C po dobu 5 minut
Rozměry [mm]134×89×134 mm
Stupeň krytí [IP]IP67
Teplotní citlivost při +30°C50 mK / 0,05 °C
Ukládání snímkůNe
Zorný úhel vertikálně 37° /horizontálně 50°/ šikmo přibl. 63°

PopisVidea