VOSY - BANDIT Super 10 EW koncentrát proti vosám a sršňům 1 l

VOSY - BANDIT Super 10 EW koncentrát proti vosám a sršňům 1 l
1 050 Kč 868 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pátek 26. července 2024Přepravní společností:úterý 30. července 2024
Kód63486Záruka24 měsíců

Bandit Super 10 EW zasahuje téměř všechna pohyblivá vývojová stadia, především larvy a vykazuje rovněž významnou protipožerovou účinnost. Účinná látka působí na škůdce dotykově a požerově, nástup účinnosti při zasažení hmyzu je rychlý. Dráždivé účinky vyvolávají neklid hmyzu a nutí i skrytě žijící druhy ke kontaktu s účinnou látkou.

Proti kterým škůdcům přípravek používáme:

  • obtížný hmyz - švábovití, včetně dvoukřídlého a mravencům, mouchy, komáři atd.
  • skladištní škůdci - přípravek spolehlivě hubí všechny pohybová stadia skladištních škůdců s vyjímkou roztočů, kde je účinnost pouze částečná. Není účinný na vajíčka a kukly. Hubí dospělce a larvální stadia brouků (Sitophilus, Tribolium Gnathocerus, Tenebrio, Oryzaephilus, Crytolestex, Stegobium a další) a zavíječe (Ephestia a Plodia).

Dávkování:

  • Při slabém zamoření - 40 ml přípravku na 5 litrů vody na 100 m²
  • Při silném zamoření - 100 ml přípravku na 5 litrů vody na 100 m²
  • Larvicidní ošetření komárů: 20 ml přípravku na 10 litrů vody (ošetřují se pouze znečištěné vody bez ryb a jiných vodních živočichů)
  • Larvicidní ošetření much: 10 ml přípravku na 10 litrů vody

Kde přípravek používáme:
ochrana prázdných skladů, sil a provozoven pro skladování a zpracovávání obilí, surovin a hotových výrobků v zemědělsko-potravinářském komplexu před skladištními škůdci a ve veřejných budovách, skládkách, restauracích, hotelích aj. proti široké škále obtížného hmyzu.


Bandit Super 10 EW lze použít v potravinářských provozech na základě povolení Ústavu pro státní kontrolu veterinárních preparátů a léčiv Brno číslo 2/2012 ze dne 20.1.2012.

 

PopisKe stažení