AKTUALITY

Řadit dle:6 produktů

Udělejte radost dětem, ženám….

Do nabídky jsme zařadili oblíbené silikonové náramky v malé velikosti určené pro děti, ženy…
Náramek má obvod 18 cm a jistě udělá radost všem, kterým byly původní náramky s obvodem 20 cm veliké.

 

Detail
Udělejte radost dětem, ženám….

ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY NA PRODEJNĚ V NOVÉM BORU

Od 1.3.19 budeme mít otevřeno v Novém Boru v pondělí a středu do 17.hod.
Snažíme se vyjít vstříc zákazníkům a proto rozšiřujeme pracovní dobu do odpoledních hodin i v Novém Boru.

Pracovní doba od 1.3.19 v Novém Boru: 

PO 7.00-11.30   12.30-17.00
ÚT 7.00-11.30   12.30-15.30
ST 7.00-11.30   12.30-17.00
ČT 7.00-11.30   12.30-15.30
7.00-11.30   12.30-15.30

 

Detail
ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY NA PRODEJNĚ V NOVÉM BORU

VÁNOCE 2018

Už je to zase tady☺ Těšíte se?

Rádi bychom vás inspirovali některými našimi novinkami.

Pro děti
máme velký sortiment od bodýček přes trička, pyžámka s hasičkým motivem po teplákové soupravy od nejmenších po puberťáky. Vše naleznete v sekci Oděvy/dětské
Pro dámy
hasičky je zařadili nové barevné varianty tílek, triček, sukně, ¾ i dlouhé legíny a malý tip pro pány: v nabídce máme dámská tanga s nápisem HASIČI.
Pro pány
hasiče máme funkční trička a spodky, tílka, kraťasy, mikiny a aby ani pánové nepřišli zkrátka v nabídce jsou pánské boxerky se znakem SDH.
Stačí prohledat kategorie Oděvy/trička a mikiny, nebo Oděvy/ funkční a spodní prádlo, tam jistě naleznete inspirace na dárky pro vaše nejbližší.

Pokud byste rádi věnovali dárek s vlastním potiskem doporučujeme vše objednat nejlépe v průběhu listopadu.
Pak budete mít zajištěno, že dárek obdržíte včas pod stromeček. Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli, sklady budou vyprodány, přepravní společnosti nebudou stíhat rozvozy a vy budete nuceni ke kompromisům...

Těšíme se na vás!

Kolektiv firmy

Detail
VÁNOCE 2018

Zařazujeme do nabídky program D25 pro lesní požáry

Lesní požáry = nepřístupný terén, obtížná a dlouhá likvidace, tím je ve zkratce řečeno vše…

Pro usnadnění přístupu k ohnisku požáru jsme do nabídky zařadili program D25, který obsahuje všechnu potřebnou výzbroj v praktickém batohu.
Batoh je vyvinutý pro účely přenosu výzbroje a obsahuje kapsy a zajišťovací popruhy proti zamezení posunu při manipulaci. Je vybaven širokými zádovými popruhy, které umožňují nést batoh i na větší vzdálenosti.
Batoh obsahuje 4 ks hadic D25, 2 proudnice zásahové D25, 2 proudnice kombinované D25, rozdělovač DCD, přechod D25/C52 a vazák na hadice.
 A my jsme pro vás připravili 2 cenové varianty, které jsou cenově zvýhodněné.

Program D25

Program D25 TURBO VIPER
Program D25 JET PROTEK 2361
12
 
Detail
Zařazujeme do nabídky program  D25 pro lesní požáry

ÚDRŽBA HASIČSKÝCH ZÁSAHOVÝCH OBLEKŮ REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ TECHNOLOGIÍ

Při požáru se zásahové oděvy hasiče kontaminují popelem a toxickými zplodinami vznikající při hoření různých látek, při autonehodách přichází do styku s biologickými látkami (krev, viry, tělní tekutiny, apod.) Hasiči jsou tak denně vystaveni riziku poškození zdraví, protože v nekvalitně vyčištěných oděvech mohou zůstávat, či se dál rozmnožovat zárodky mikroorganismů.
Látka je pórovitá a  tyto nečistoty při praní běžnými pracími prostředky zůstávají uvnitř jednotlivých vrstev oděvu a mimo jiné zanáší vlhkostní membránu oděvu, která tím ztrácí svou prodyšnou funkci.

Česká laboratoř, která se zaměřuje výlučně na profesionální produkty určené pro IZS složky, armádu, jaderné elektrárny apod. vyvinula  jedinečný a úplně nový systém mikroemulzního praní zásahových oděvů, který tyto oděvy nejen dokonale vypere na bázi mikročástic, ale zároveň vydesinfikuje i při nízkých teplotách. 
Řada „F“ byla vyvinuta na základě požadavků HZS ČR, konkrétně HZS hl. města Prahy, pod dohledem velitele čety ze stanice Praha Radotín a velitele JSDH Mokropsy pro profesionální čištění a dekontaminaci výjezdových obleků a byla s nimi po celou dobu vývoje konzultována a testována. Jednou z podmínek bylo použití v klasických pračkách určených pro domácnost, případně profesionálních volně nastavitelných pračkách.


F4 ČISTÍCÍ PASTA
Řada F také zahrnuje produkt s názvem „F4“ - čistící pasta na reflexní části oděvu. Velmi účinně, pomocí jemného abraziva vyčistí, veškeré reflexní části oděvu. Ty jsou po použití F4 rozjasněné a plní tak svou důležitou funkci, kterou je  bezpečnost zasahujícího hasiče.
F5 MIKROEMULZNÍ PRACÍ PROSTŘEDEK
Produkt
„F5“ - mikroemulzní prací prostředek pro praní již při teplotách 15-40°C, obsahuje dekontaminaci a je schopen zbavit oblek drtivé většiny potu, zašpinění, vč. toxických zplodin vznikajících z hoření.  Pravidelným používáním také zcela jednoznačně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila  vlivem předešlé nesprávné údržby a vlivy agresivního potu při používání oděvu.
 

F6 DEZINFEKTČNÍ PROSTŘEDEK
Finálním produktem  z řady F je  „F6“ - dezinfekční prostředek, který se  používá v případě předchozího velmi silného znečištění oděvu, nebo znečistění biologickým materiálem. Jeho funkcí je desinfekce celého obleku a používá se vždy jako poslední krok údržby.

NEODEKONT - DEKONTAMINAČNÍ ABRAZIVNÍ MÝDLO
Na desinfekci  rukou a těla je vhodné použít  „Neodekont“ - dekontaminační abrazivní mýdlo, které dokonale dekontaminuje pokožku těla od nebezpečných látek. Neodekont je zařazen do bojového řádu HZS ČR a měl by být ve výbavě každého sboru pro případ  zásahu s nebezpečnými látkami (ptačí chřipka, radioaktivita, apod.).

 

 

Detail
ÚDRŽBA HASIČSKÝCH ZÁSAHOVÝCH OBLEKŮ REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ TECHNOLOGIÍ