AKTUALITY

Řadit dle:5 produktů

HASIČSKÉ SLAVNOSTI LITOMĚŘICE

I my budeme se svým stánkem součástí Hasičských slavností, které se konají ve dnech 9.-10.6.2017  v Litoměřicích.
Máme pro vás připraveny nová dámská trička v různých barevných kombinacích, neonové čepice a mnoho dalšího.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Team firmy

 

 

Níže můžete nalézt program celých slavností, časový harmonogram i plakát slavností ke stažení.

Detail
HASIČSKÉ SLAVNOSTI  LITOMĚŘICE

Poslední možný termín pro „zakázkové“ dárky na Vánoce 2016

Dne 7.12.16 je poslední termín, kdy je možné objednat dárky na zakázku (např. mikina s názvem obce, tričko se jménem apod.) s dostatečným předstihem tak, abychom Vám je stihli dodat do 20.12.16.

Vzhledem k tomu, že na veškeré toto zakázkové zboží požadujeme zálohu v plné výši ceny zboží, žádáme o okamžitou úhradu ihned po obdržení výzvy, neboť termín pro vlastní výrobu se pak zkracuje o dobu, než nám je připsána částka na účet.

Děkujeme za pochopení

Detail
Poslední možný termín pro „zakázkové“ dárky na Vánoce 2016

Od 1. 1. 2016 v novém...

Je tomu přibližně sedm měsíců od prvního spuštění nových stránek, které jsme se snažili přizpůsobit pestré škále zákazníků.

  • Nově jako registrovaný zákazník budete mít přehled nad svými jak na nově udělanými objednávkami tak i na nad již udělanými. Podobně tomu je i faktur. "Chceme abyste měli přehled co možná nad vším."
  • Aktuálnost cen bohužel nedokážeme zaručit s ohledem na zahraniční dodavatele.
  • Pro popisy a parametry vycházíme z informací od dodavatelů, najdou se i takové velmi strohé popisy a skoro žádné technické údaje. "To se snažíme napravit vlastním bádáním, zkoušením a poměřováním."
  • Nyní se může stát, že narazíte i na videa k výrobkům, většinou jde o prezentaci či ukázku výrobku. "Videa nejsou ještě moc rozšířena, ale do budoucna jistě změní" (c:

Je toho dost co jsme si předsevzali a čeká nás běh na dlouhou trať, neustále vymýšlíme jak udělat pro vás naše zákazníky nákup co možná nejpohodlnější. Něco jako zavděčit se všem už dávno máme za sebou, přesto se snažíme vyjít co možná nejvíce zákazníkům vstříc a tím směrem i vyvíjet stránky. Každopádně ať už u nás nakupujete, nebo jen hledáte informace, vždy tu budeme pro vás.

Tým Probo-NB

Detail
Od 1. 1. 2016 v novém...