AKTUALITY

Řadit dle:5 produktů

VÁNOCE 2018

Už je to zase tady☺ Těšíte se?

Rádi bychom vás inspirovali některými našimi novinkami.

Pro děti
máme velký sortiment od bodýček přes trička, pyžámka s hasičkým motivem po teplákové soupravy od nejmenších po puberťáky. Vše naleznete v sekci Oděvy/dětské
Pro dámy
hasičky je zařadili nové barevné varianty tílek, triček, sukně, ¾ i dlouhé legíny a malý tip pro pány: v nabídce máme dámská tanga s nápisem HASIČI.
Pro pány
hasiče máme funkční trička a spodky, tílka, kraťasy, mikiny a aby ani pánové nepřišli zkrátka v nabídce jsou pánské boxerky se znakem SDH.
Stačí prohledat kategorie Oděvy/trička a mikiny, nebo Oděvy/ funkční a spodní prádlo, tam jistě naleznete inspirace na dárky pro vaše nejbližší.

Pokud byste rádi věnovali dárek s vlastním potiskem doporučujeme vše objednat nejlépe v průběhu listopadu.
Pak budete mít zajištěno, že dárek obdržíte včas pod stromeček. Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli, sklady budou vyprodány, přepravní společnosti nebudou stíhat rozvozy a vy budete nuceni ke kompromisům...

Těšíme se na vás!

Kolektiv firmy

Detail
VÁNOCE 2018

Zařazujeme do nabídky program D25 pro lesní požáry

Lesní požáry = nepřístupný terén, obtížná a dlouhá likvidace, tím je ve zkratce řečeno vše…

Pro usnadnění přístupu k ohnisku požáru jsme do nabídky zařadili program D25, který obsahuje všechnu potřebnou výzbroj v praktickém batohu.
Batoh je vyvinutý pro účely přenosu výzbroje a obsahuje kapsy a zajišťovací popruhy proti zamezení posunu při manipulaci. Je vybaven širokými zádovými popruhy, které umožňují nést batoh i na větší vzdálenosti.
Batoh obsahuje 4 ks hadic D25, 2 proudnice zásahové D25, 2 proudnice kombinované D25, rozdělovač DCD, přechod D25/C52 a vazák na hadice.
 A my jsme pro vás připravili 2 cenové varianty, které jsou cenově zvýhodněné.

Program D25

Program D25 TURBO VIPER
Program D25 JET PROTEK 2361
12
 
Detail
Zařazujeme do nabídky program D25 pro lesní požáry

 

POZVÁNKA NA PYROCAR 2018

Rádi bychom vás pozvali k našemu stánku, který již tradičně budeme na této akci mít.

Představíme zde prostředky revoluční mikroemulzní technologie na údržbu hasičských zásahových oděvů. Po použití těchto speciálních prostředků vám už nebudou kabáty zapáchat kouřem, nebudete mít reflexní pásky černé…, naopak budou šetrně odstraněny veškeré nečistoty a oděvy budou vydezinfikovány.
slide
slide
slide
slide
1234
Pro hasičské patrioty jsme připravili novou kolekci hasičských samolepek - hasiče s proudnicí, se sekerou, s rozbrusem a s hydraulickými kleštěmi. Všechny varianty budou v bílé a černé barvě, takže si vybere opravdu každý.
slide
slide
slide
slide
1234
A abyste si domů přivezli něco na památku můžete si zakoupit za akční cenu 20,- Kč skleničku nebo fosforeskující náramek s logem PYROCAR vyrobené pouze pro tuto akci v limitované sérii.  

A děti? Nebojte, nezapomněli jsme, i ony si určitě nějakou hračku odvezou.
Takže zastavte se, rádi vás uvidíme a osobně pozdravíme.

 

Kolektiv firmy

Detail

ÚDRŽBA HASIČSKÝCH ZÁSAHOVÝCH OBLEKŮ REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ TECHNOLOGIÍ

Při požáru se zásahové oděvy hasiče kontaminují popelem a toxickými zplodinami vznikající při hoření různých látek, při autonehodách přichází do styku s biologickými látkami (krev, viry, tělní tekutiny, apod.) Hasiči jsou tak denně vystaveni riziku poškození zdraví, protože v nekvalitně vyčištěných oděvech mohou zůstávat, či se dál rozmnožovat zárodky mikroorganismů.
Látka je pórovitá a  tyto nečistoty při praní běžnými pracími prostředky zůstávají uvnitř jednotlivých vrstev oděvu a mimo jiné zanáší vlhkostní membránu oděvu, která tím ztrácí svou prodyšnou funkci.

Česká laboratoř, která se zaměřuje výlučně na profesionální produkty určené pro IZS složky, armádu, jaderné elektrárny apod. vyvinula  jedinečný a úplně nový systém mikroemulzního praní zásahových oděvů, který tyto oděvy nejen dokonale vypere na bázi mikročástic, ale zároveň vydesinfikuje i při nízkých teplotách. 
Řada „F“ byla vyvinuta na základě požadavků HZS ČR, konkrétně HZS hl. města Prahy, pod dohledem velitele čety ze stanice Praha Radotín a velitele JSDH Mokropsy pro profesionální čištění a dekontaminaci výjezdových obleků a byla s nimi po celou dobu vývoje konzultována a testována. Jednou z podmínek bylo použití v klasických pračkách určených pro domácnost, případně profesionálních volně nastavitelných pračkách.


F4 ČISTÍCÍ PASTA
Řada F také zahrnuje produkt s názvem „F4“ - čistící pasta na reflexní části oděvu. Velmi účinně, pomocí jemného abraziva vyčistí, veškeré reflexní části oděvu. Ty jsou po použití F4 rozjasněné a plní tak svou důležitou funkci, kterou je  bezpečnost zasahujícího hasiče.
F5 MIKROEMULZNÍ PRACÍ PROSTŘEDEK
Produkt
„F5“ - mikroemulzní prací prostředek pro praní již při teplotách 15-40°C, obsahuje dekontaminaci a je schopen zbavit oblek drtivé většiny potu, zašpinění, vč. toxických zplodin vznikajících z hoření.  Pravidelným používáním také zcela jednoznačně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila  vlivem předešlé nesprávné údržby a vlivy agresivního potu při používání oděvu.
 

F6 DEZINFEKTČNÍ PROSTŘEDEK
Finálním produktem  z řady F je  „F6“ - dezinfekční prostředek, který se  používá v případě předchozího velmi silného znečištění oděvu, nebo znečistění biologickým materiálem. Jeho funkcí je desinfekce celého obleku a používá se vždy jako poslední krok údržby.

NEODEKONT - DEKONTAMINAČNÍ ABRAZIVNÍ MÝDLO
Na desinfekci  rukou a těla je vhodné použít  „Neodekont“ - dekontaminační abrazivní mýdlo, které dokonale dekontaminuje pokožku těla od nebezpečných látek. Neodekont je zařazen do bojového řádu HZS ČR a měl by být ve výbavě každého sboru pro případ  zásahu s nebezpečnými látkami (ptačí chřipka, radioaktivita, apod.).

 

 

Detail
ÚDRŽBA HASIČSKÝCH ZÁSAHOVÝCH OBLEKŮ REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ TECHNOLOGIÍ

LED reflektory, LED stativy, LED svítilny…

LED technologie velice rychle nahradila halogeny a ani my jsme nezaspali☺
Nově rozšiřujeme nabídku o přenosná výkonná LED světla a vybere si opravdu každý:

nabíjecí:  reflektor LED 10/20W

 • Reflektor lze používat jako přenosný zdroj světla se stojánkem bez napájecího kabelu a bez nutnosti připojení ke zdroji el. proudu.
 • Vybaven přepínačem mezi 10 a 20W a speciálním elektrickým obvodem „Constant current“, který dodává v nastavení 10W konstantní proud po dobu cca 6 hod. a v nastavení 20W po dobu cca 4 hod.
 • Možnosti nabíjení z 12V zásuvky automobilu.
 • Krytí IP65
 • Rychlá nabíječka na 230V nabije reflektor za 3 hodiny.

 

nenabíjecí: reflektor LED 50W 

 • Reflektor je zdrojem bílého světla, který kvalitou odpovídá dennímu světlu.
 • Díky vysokému výkonu a jednoduchému a dobře polohovatelného stojanu ideálním pracovním světlem.
 • 1,5 m dlouhý kabel, který je vybaven vypínačem na těle světla.
 • Krytí IP65.

 

se stativem:  reflektor LED 10/20W 

 • Umožňuje libovolné natočení kolem osy v rozsahu 360°
 • Ideální zdroj světla pro práci nebo dočasné ovětlení vnějších a vnitřních prostor.
 • Každý reflektor má vypínač a lze ho ovládat samostatně.
 • Délka přívodního kabelu 2,93 m
 • Krytí IP65

 

bez stativu: reflektor LED A50W-3  jak kdo potřebuje a co mu vyhovuje.

 • Kvalitní náhradou za 270W halogen.
 • Výdrž na jedno nabití 5-7-9 hodin dle typu stupně svítivosti.
 • 3 stupně svítivosti: 100%-85%-60%.
 • Možnost přišroubovat na jakýkoliv stativ se závitem M6.
 • Stupeň krytí IP65.

 

Světla jsou prostorově nenáročná, flexibilní, mají stupeň krytí IP65 a máme je skladem.

Kolektiv firmy

Detail
LED reflektory, LED stativy, LED svítilny…