Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu inventury bude naše středisko v Novém Boru a provozovna v Liberci od 2. do 3. května 2024 uzavřena
Děkujeme za pochopení

cvičná figurína NAJDI A ZACHRAŇ, 180 cm / 40 kg - černý overal

cvičná figurína NAJDI A ZACHRAŇ, 180 cm / 40 kg - černý overal
45 327 Kč 37 460 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód64267PNRLNWSR Záruka24 měsíců

Ochranný oděv je vyroben z vysoce odolného materiálu potaženého polyesterem, s dvojitě prošitými popruhy v hodně namáhaných místech. Overal má síťované kapsy v oblasti hrudníku a holení, ve kterých se zvětšuje objem pěny při nasáknutí vodou. Přesunutím pěny z hrudních kapes do kapes v oblasti holení můžete měnit polohu figuríny ve vodě z vertikální na horizontální.

Pro cvičení obtížnějších situací je určena varianta „Hledej a zachraň“, která má černý overal a černou nylonovou síťku – simuluje obtížnou viditelnost namočených obětí.

  • vodní záchranná figurína má realistické zápěstí, které může záchranář dobře chytit, což se při záchra­ně ve vodě skutečně stává
  • silné plastické pruhy, které vedou podélně uvnitř zezadu od ramen ke kolenům (tyto pruhy umožňují přední flexibilitu z vody a ven, ale neumožňují figuríně, aby se ohnula opačně, když je pacient zvedán zepředu)
  • kolena nejdou ohýbat do stran
  • všechny vodní figuríny jsou dodávány s holinami, které pomáhají chránit nohy, když jsou vlečeny přes kameny či pláž.
  • hmotnost v suchu: 40 kg dospělý
Popis